यही महीना भारतमा लाँन्च हुन सक्छ LG V40 ThinQ, यस मा छ  5 कैमरा

यही महीना भारतमा लाँन्च हुन सक्छ LG V40 ThinQ, यस मा छ 5 कैमरा

  • Post author:
  • Post category:विदेश
  • Post comments:0 Comments

यस फोनलाई अक्टुबर 2018 मा दक्षिण कोरिया मा लाँन्च गरिसकेको छ ।
यसको रियर तिर होरिजोंटल ट्रिपल कैमरा तथा Front मा ड्युअल कैमरा उपल्बध गरिएको छ ।
रिपोर्ट को अनुसार, यस फोन को मुल्य हिन्दुश्तान मा ४५ हजार तोकिएको छ ।

गैजेट डेस्क. दक्षिण कोरियालाई इलेक्ट्राँनिक्स कंपनी एलजी भारत मा आफ्नो पहिलो फ्लैगशिप स्मार्टफोन ख्द्धण् त्जष्लत्त लाँन्च गर्ने तैयारीमा छ, तथा यसको साथै यसको कहिले लन्च गने आफ्नो लक्ष्य राखेको छ । यस मोबाईललाई लोकप्रिय बन्नुको मुख्य कारण यसको रियर तथा ट्रिपल कैमरा साथ फ्रंट में ड्युअल कैमरा तपाई पाउन सक्नुहुन्छ । यो कम्पिनीको पहिलो स्मार्टफोन हो जसमा तपाईहरु कैमराको प्रस्तुत गरिएको छ । यो मोबाईल स्नैपड्रैगन ८४५ प्रोसेसर को साथ ६ जीबी रैम तथा यसमा ६४ जीवीको इनबिल्ट स्टोरेज मिलनेछ । यसमा तपाईहरु २टिवि तक मेमोरी बढा सक्ते है । बैटरी कि टिकाउ छमता भि दमदार है । यसको बैटरी ३३०० एमएच प्रयोग गरिएको हो । यस फोनमा फेस अनलाँक तथा फिंगर प्रिन्ट सेंसर को सुविधा पाउनु हुने छ ।
४५ हजार भारु सम्म हुने छ मुल्य मात्र एमजोन अनलाईन मार्फत
ग्लोबली यस फोनको मुल्य ९०० डलर तोकिएको हो । यसको अलावा हिन्दुश्तान मा यस मोबाईलको लाई मात्र एमजोन अनलाईन मार्फ बजारमा उतारिएको हो ।

Leave a Reply